Kontakta oss

Kontor och order har öppet mellan 07:00-16:00 med stängt för lunch mellan 12-13.
Vid akuta ärenden nås vi även utanför kontorstid.

MSSS
Magda Svenssons Skeppshandel
Saltängsgatan 48
602 38 NORRKÖPING Order Phone: +46 (0)11-12 12 73
Fax: +46 (0)11-12 12 92
E-mail: order@msss.se
Koordinater:
WGS84: Lat N 58° 35′ 44″ Lon E 16° 11′ 47″ Decimal: 58.5956, 16.1964

Dag Arping
Koordinator & Duty Free Goods
Office: +46 (0)11-12 12 73
Mobile: +46 (0)708-24 12 73
E-mail: dag.arping@msss.se

Johan Samuelsson
Deck & Engine
Office: +46 (0)11-12 12 73
Mobile: +46 (0)708-23 12 73
E-mail: johan.samuelsson@msss.se

Magda Digital
Digital Security Sweden
Marine Computer Sweden
Order phone +46(0)11-450 30 30
E-mail: it@msss.se

Rikard Cidh
Försäljning och Bolagsfrågor
Dir: +46 (0)10-139 99 73
Service desk: +46 (0)10-139 99 70
E-mail: rikard.cidh@magda.digital

Kristoffer Tervahauta
Server, nätverk, PC & Mac
Mobile +46(0)708-81 22 12
E-mail: kristoffer.tervahauta@magda.digital

 

Hampus Grandin
Nätverk PC & Mac
Service desk: +46 (0)10-139 99 70
E-mail: hampus.grandin@magda.digital

MSSS
Marine Oil Sweden
Order phone +46 (0)11-450 30 35
E-mail: order@marineoil.se

Anders Liberg
Mobile: +46 (0)708-16 41 00
E-mail: anders.liberg@msss.se